ASO PołaskiSerwis samochodowy Praga-Południe

Usługi

Naprawy powypadkowe

blacharz, lakiernik ASO Połaski

 

Firma ASO Połaski oferuje swoim klientom szeroki zakres usług związany z naprawami powypadkowymi pojazdów osobowych i nie tylko. Oferta obejmuje kompleksową likwidację szkód powstałych w wyniku wypadków komunikacyjnych. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, więc zapewniamy klientom możliwość rozliczenia w formie bezgotówkowej. Posiadamy sprzęt do badania powłoki lakierniczej, a także oferujemy wykonywanie napraw gwarancyjnych. Na czas naprawy zapewniamy klientowi auto zastępcze.

Blacharz lakiernik

lakiernia

 

W skład naszej oferty wchodzą również usługi blacharsko-lakiernicze. Dzięki nim usuwamy skutki wypadków, a także likwidujemy wiele innych niedoskonałości w powłoce lakierniczej oraz blacharce samochodowej. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który jest obsługiwany przez wykwalifikowany i doświadczony personel. Dzięki temu naprawy są wykonywane w sposób szybki, dokładny i profesjonalny.

Elektryk samochodowy

Nasza oferta jest zróżnicowana i obejmuje ona również usługi wykonywane przez elektryka samochodowego. Dzięki takiej formie pomocy klienci nie muszą się martwić awariami i usterkami podzespołów elektrycznych i elektronicznych w swoich pojazdach. Często przyczyną uciążliwego problemu może być mała usterka elektryczna. Nasi specjaliści potrafią bardzo szybko wykrywać takie awarie oraz skutecznie je naprawiać.

Wymiana rozrządu

Jesteśmy firmą, która wykonuje również drobne naprawy o charakterze mechanicznym. Oferujemy standardowe naprawy oraz wymiany różnych części. Między innymi specjalizujemy się w wymianie rozrządu. Usługa tego typu jest wykonywana bardzo dokładnie, więc można mieć pewność, że po wymianie właściciel pojazdu nie będzie miał żadnych problemów z działaniem silnika.

Wymiana opon wulkanizacja

Kolejną przydatną usługą oferowaną przez naszą firmę jest fachowa wymiana opon. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwy jest skuteczny montaż i demontaż opon na felgach. Usługa tego typu jest wykonywana bardzo fachowo oraz w krótkim czasie.

Serwis klimatyzacji

Nasz profesjonalny warsztat samochodowy pomaga również klientom w zakresie serwisowania oraz napraw urządzeń klimatyzacyjnych w samochodach. W ramach usług serwisowych dokonujemy diagnozy, poszukujemy nieszczelności, uzupełniamy czynnik chłodzący, a także oferujemy czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej.

Wymiana tarcz i klocków hamulce

W samochodach bardzo ważny wpływ na bezpieczeństwo jazdy ma układ hamulcowy. Nasza firma oferuje naprawę polegającą na wymianie tarcz oraz klocków hamulcowych. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz najwyższej jakości części samochodowych.

Geometria kół

Kolejną ważną usługą oferowaną przez naszą firmę jest ustawianie geometrii kół. Dzięki temu pojazd charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, takimi jak przyczepność, równomierne zużycie opon, itp.

Elektronika samochodowa

Naszą ofertę uzupełniają również usługi związane z elektroniką samochodową. W nowoczesnych pojazdach można znaleźć wiele podzespołów elektronicznych. Nasi fachowcy korzystający z profesjonalnego wyposażenia są w stanie skutecznie diagnozować i naprawiać awarie takich elementów.