ASO PołaskiSerwis samochodowy Praga-Południe

O firmie

siedziba firmy Aso Połaski

 

Autoryzowana Stacja Obsługi SamochodówPołaski” istnieje na rynku usług motoryzacyjnych od 1965 roku. Możemy więc pochwalić się ogromnym doświadczeniem w zakresie blacharstwa, mechaniki pojazdowej, wulkanizacji, serwisu klimatyzacji, elektryce oraz elektronice samochodowej. Wszystkie zlecenia są wykonywane przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Dzięki temu zapewniona jest wysoka jakość usług.

Warto dodać, że specjalizujemy się w naprawach i serwisowaniu różnych marek i modeli pojazdów mechanicznych. Radzimy sobie z praktycznie każdym typem auta. Nie boimy się również napraw, które są skomplikowane i trudne. Wszystkie takie prace wykonujemy bardzo sprawnie, a także dokładnie.

Wszystkie naprawy wykonywane przez naszą firmę są realizowane zgodnie ze standardami unijnymi oraz z technologią opracowaną przez producentów samochodów. Warto też dodać, że oprócz usług naprawczych oferujemy holowanie pojazdów, rozliczenia bezgotówkowe związane z usuwaniem skutków zdarzeń drogowych, a także zapewniamy auta zastępcze na czas naprawy.

W skład naszej oferty wchodzą również usługi przeglądu pojazdów przed zakupem, sprzedaż samochodów, a także sprzedaż oryginalnych części samochodowych i ich tańszych zamienników o porównywalnej, wysokiej jakości.